☰ Menü

Sinan Yağmur – Aşkın Gözyaşları 1 Tebrizli Şems PDF İndir

Sinan Yağmur – Aşkın Gözyaşları 1 Tebrizli Şems PDF İndir
Yedinci ve en tesirli bıçak darbesi ensesine gelir, boyu sağa doğru bükülmüştür. Dervişler yere kapanmasını bekleyedursun. Şems, Hz. Peygamberin şu hadisini sesi boğuk mırıldanır; “Allah’a kavuşmayı isteyeni Allah da sever.”

Dervişlerden biri sırtına tekmeyi vurur. Yüzüstü taş zemine kapanır, dudağı patlamış, dişleri zemine dökülmüştür. Siyah farecesi kanlar içinde bordoya dönmüştür. Saçlarından tutarak kafasını kaldıran dervişin niyeti Şems’in başını gövdesinden ayırmaktadır.

Baş derviş engeller; “Bırakın son nefesini versin. Sonra da en yakın bir kuyuya atın. Kıyafetine sarıp atın. Avluyu yıkayın. Sabah ile yola çıkarız.”

Şems hala son nefesini vermemiştir. Sille taşının üzerindeki başını hafifçe göğe kaldırır ve “Allah ne güzel sevgilidir. Rabbim sana aşığım. Ve bu canı sana hediye ediyorum.” der.

Mevlana içeri girer, mendili koklar, eli titreyerek açar. İçinden sarı kağıda yazılmış bir not çıkarır.

Yemin ederim ki ölümümün gözlerinin önünde olmasını isterdim. Gör ki; aşk için ölmek ne demekmiş.
Kitabı indirmek için üstteki “İNDİR” butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi 5 saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra “GEÇ” butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

 

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara