☰ Menü

Ted Dekker – Ten PDF İndir

Ted Dekker – Ten PDF İndir
  • Korkunç bir fırtınanın içinden kopan üç tane hortum, Summerville kasabasına doğru yol almaktadır…

   Şimdi fırtınanın gizlediği bu topraklarda bu hortumlardan daha uğursuz bir gerçek vardır: Adı Red olan intikam peşindeki bir katil, yarım kalmış hesabını kapatmak için kasabaya gelmiştir.

   Ama FBI’ın açıklamaya pek hevesli olmadığı bir gizem hem Red’in hem de Summerville’in teninin arkasında saklıdır. Küçük bir kasabayı yok etmekten çok daha fazlasına sebep olabilecek bir gizem.

   Eski bir tarikat üyesi olan Wendy Davidson, annesini ziyaret etmek için çıktığı yolda, dört yabancıyla birlikte olayların tam ortasına düşmüştür. Aralarından biri sıradaki kurban olabilir…
   …ya da katil.

   “Ten, sürükleyici anlatımın tahrik edici bir kurguyla birleştiği, aklın sınırlarını zorlayıcı bir başyapıt.”-Title Trakk

   Ted Dekker, unutulmaz karakterlerin, iyi ile kötü arasındaki amansız mücadelelerini, adrenalin yüklü dili ve sürpriz sonlarıyla anlatarak, okuyucusunu şaşırtan bir yazar olarak tanınmaktadır. Yazar, karısı ve çocuklarıyla Colorado’nun dağlarında yaşamaktadır.

   Ten Hakkında

   “Ted Dekker yıllardır buradaydı ama henüz geldi. Gerçek hikâye anlatımı budur işte.”
   The Bookshelf Review

   “Sürükleyici, düşünceleri kışkırtan bir kurgu. Sınırları zorlayıcı bir başyapıt.”
   TitleTrakk.com

   “Dekker’dan radikal bir hikâye. Ten, “güzellik nedir?” sorusunu sorgulayan muhteşem bir roman.”
   İlluminating Fiction
Kitabı indirmek için üstteki “İNDİR” butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi 5 saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra “GEÇ” butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

 

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara