☰ Menü

Jennifer Blake – Majestenin Emriyle PDF İndir

Jennifer Blake – Majestenin Emriyle PDF İndir

Graydon’ın Üç Güzeli olarak bilinen soylu kız kardeşler uğursuz bir laneti taşımaktadır: Âşık olmadan onlarla nişanlanan her erkeğin akıbeti ölümdür…
Lady Isabel Milton, Tudor kralı tarafından tahta bağlılığı sebebiyle Sör Rand Braesford’a ödül olarak verildiğinde büyük bir hüsrana uğrar. Tutku dolu bu güçlü adam derhal kocalık haklarını talep eder, Isabel’e ise sadece bundan keyif almayı ummak düşer. Ancak gençlik ve kudret, Braesford’un bu lanetten kurtulmasına yetmeyebilir…
Braesford, Kral Henry’yi işaret eden iğrenç bir suçla hapsedilir ve Isabel’e özgürlüğü teklif edilir. Fakat bunun bir bedeli vardır. Isabel, Braesford’un kaderini tayin edecek, onu idama yollayacak ve evliliğin tüm kısıtlamalarından kurtulmasına sağlayacak güce sahiptir. Ne var ki Rand’i tanıdıkça onun suçsuz olduğuna ikna olmaya başlar ve gizemli eşi hakkındaki gerçekler ortaya çıktıkça hiç ummadığı şekilde ona âşık olur.


MAJESTENİN EMRİYLE OKUYUCU YORUMLARI

“Bu alanda okunması gereken takip edilmesi gereken yazarlardan olduğunu gösterdi. İsabel’in hikayesi gayet akıcıydı nasıl bittiğini anlayamadım. Diğer kardeşlerin kitapları da hızla çıkar umarım.”

“Yazarla ilk tanışmam açıkçası böyle bir kitap beklemiyordum.son derece tarihsel doluluğu olan bir kitapla karşılaştım yazarın Monica Mccarty tarzında bir anlatımı var.çeviriden kaynaklanan bazı kopukluklar olsa da çok keyifli bir kitaptı ve serinin diğer iki kitabını heyecanla bekleyeceğim”

“Aşk, cinsellik, sadakat, güven, bağlılık dolu bir ortaçağ romanı.”

“Kitabı az önce bitirdim.Şunu söylemeliyim ki gayet başarılı bir tarihi aşk romanırdı. Aşk çok güzel anlatılmış. Zorlanarak evlendiği adama aşık olan ve onun için her şeyi yapan bir kadının ve ilk gördüğü andan beri ona aşık olan, aşkına sahip olmak isteyen adamın hikayesiydi.Tarihi aşş romanı sevenler kaçırmasın. Ayrıca kitap seri olacak sanırım .Graydon´ın lanetli güzeli olarak bilinen ilkinin aşk hikayesiydi bu. Sanırım sırada diğer iki kardeş var. Merakla bekliyorum….”

Kitabı indirmek için üstteki “İNDİR” butonunu kullanın. Butona tıkladıktan sonra sayfa sizi 5 saniyelik reklam sayfasına yönlendirecektir. 5 saniye bekledikten sonra “GEÇ” butonuna tıklayarak kitabın bulunduğu diske yönlendirileceksiniz. Keyifli okumalar.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara