☰ Menü

Agatha Christie – Mavi Trenin Esrarı PDF İndir

Agatha Christie – Mavi Trenin Esrarı PDF İndir

Agatha Christie – Mavi Trenin Esrarı PDF İndir

Lüks Mavi Tren Nice’e ulaştığında, kondüktör derin uykuya dalmış Ruth Kettering’i uyandırmaya çalışır. Ancak Ruth bir daha asla uyanmayacaktır; aldığı ağır bir darbe nedeniyle yüzü parçalanıp ölmüştür. Ayrıca kadının paha biçilmez yakut takıları da kaybolmuştur.

Bir numaralı katil zanlısı Ruth’un ayrı yaşadığı kocası Derek’ tir. Ama Poriot toplanan kanıtlardan tatmin olmamıştır. Esrarengiz cinayeti trende tekrar sahneye koymaya karar verir…

MAVİ TRENİN ESRARI OKUYUCU YORUMLARI

“Kötü bir ruh haliyle yazılabilecek en güzel roman”

“Agatha’nın kahramanı bu defa olayı tekrar yaşatıyor kitaptaki kahramanlara ve biz okuyuculara.”

“Tüm Agatha kitapları gibi, yine nefis bir gizem ve gri hücreleri çalıştırmaya yarayan olay zinciriyle keyifle okunan bir Agatha klasiği. Tavsiye ederim”

“Yazarın bu kitabını da çabucak okuyup bitirdim. Yazar kitaba para için başlamış olmasına rağmen güzel bir kitap olmuş. Her ne kadar yazarın en iyi romanlarından biri olmasa da klasik polisiye tarzı için güzel, okunabilir bir roman. Tavsiye ederim.”

“Agatha Mavi Trende her zaman olduğu gibi sizi şaşırtmaya devam edecek.”

“Kitabın adına bakıp aldanmamak gerek. Beklediğim gibi bir tren macerası değildi. Olaylar daha çok tren dışında geçiyor ve konu dağıldıkça dağılıyor. Belli bir odaklanma olmuyor. Kitap birdenbire, hatta apar topar bağlanıyor ve bitiyor.”

MAVİ TRENİN ESRARI PDF İNDİR

 

Yorumlar (2 yorum)
Eylül
Eylül #
- 18:13

Kitap için teşekkürler.

ferhat karatay
ferhat karatay #
- 18:40

kitabın epub formatı yok mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara