☰ Menü

Amy Silver – Sen, Ben ve Onca Yıl PDF İndir

Amy Silver - Sen, Ben ve Onca Yıl PDF İndir

Amy Silver – Sen, Ben ve Onca Yıl PDF İndir

Nicole Blake çocukken deliler gibi âşık olduğu Julian Symonds’la bir yılbaşı gecesi yakınlaşsa da kısa süre sonra genç adamla ilgili hayalleri sonsuza dek suya düşer. Ama Julian sayesinde hayatına değişmeyen üç şey girmiştir: dünyanın en iyi arkadaşı, seyahat tutkusu ve kalbini durmadan kırsa da sevmekten vazgeçemediği çok yakışıklı bir serseri; Aidan Symonds…

Güzeller güzeli Alex de üniversite yıllarında aralarına katılınca grup tamamlanır ve zaman geçtikçe yılbaşı gecelerini birlikte geçirmek gelenek haline gelir. Onlar birbirlerinin her şeyidirler; dost, kardeş, tutunacak birer dal… Fakat Nicole ile Aidan’ın arasındaki bağ hep çok kırılgandır. Aşkları pervane böceği ile mumun aşkından farksızdır.
Hayatında yeni bir sayfa açması gerektiğini anlayan Nicole, Aidan’ın tam tersi özelliklere sahip olan Dom’la hayatına devam etme kararı alır. Fakat zamansız bir acı ve affı olmayan çift taraflı bir ihanet, Nicole’ün kararlarını sorgulamasına ve geride bırakamadığı şeylere duyduğu özlemin gün yüzüne çıkmasına neden olur.

Sen, Ben ve Onca Yıl Okuyucu Yorumları:

“Güzel, sürükleyici bir kitaptı.”

“Daha eğlenceli olmasını beklediğim hüzünlü bir kitaptı.”

“Değişik ve sıra dışı bir roman. Sürükleyici olmasından dolayı bir solukta okudum.”

“Nasıl güzel bir kitapsın sen ya çok etkilendim”

“Duygu yüklü bir kitaptı. Çok beğendim. Yazarın anlatımı, geçmişi ve geleceği kusursuz bir şekilde bağlamış olması kitabı bir çırpıda okumanızla sonuçlanıyor.”

Kitabı İndir

Yorumlar (2 yorum)
Mehmet Karadeniz
Mehmet Karadeniz #
- 07:44

Ellerinize sağlık, kitap için teşekkürler.

Özlem
Özlem #
- 19:38

Teşekkürler, emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara