☰ Menü

Aşkın Baharına Uyanmak – Julia London PDF İndir

Aşkın Baharına Uyanmak – Julia London PDF İndir

Aşkın Baharına Uyanmak – Julia London PDF İndir

Hayatın zorluklarıyla erken yaşta tanışan Lauren, ailesini kaybettikten sonra sorumsuz amcasının baskısıyla zengin bir kontla evlenir. Kontun ölümüyle kendisine kalan mirasa bile dokunmayan Lauren her şeyi bırakarak evine döner, ancak geride bıraktıkları ona huzur vermemekte kararlıdır.

Kardeşinin ölümü üzerine dük olan Alex, kendi gibi olamadığı bir hayatı yaşamaya mecbur kalır. Ancak benimseyemediği bu hayata daha fazla dayanamayan Alex oyunun kurallarını bozmanın peşine düşer, bir de imkânsız aşkının…

Aşkın Baharına Uyanmak Okuyucu Yorumları

“Gayet akıcı ve olay örgüsü açık bir kitap olmuş”

“Hem tarihi romanları hem de yazarı sevdiğim için beğenerek okudum, bu tarzı ve yazarı sevenlere tavsiye edebileceğim bir kitap.”

“Yazarın okuduğum ilk kitabı ve ben gerçekten çok beğendim. Çok akıcı bir çırpıda okunabilecek türden bir kitap. Okumanızı öneririm.”

“Aşkın Baharına Uyanmak” romanında geçmiş zamanların imrenilesi aşk öykülerinden birini okuyacaksınız. Klasik bir hikaye olmakla birlikte, kesinlikle sıradan olduğu söylenemez, bir o kadar da ilgi çekici ve sürükleyici. Bu kitabı okurken sıkılmanız mümkün değil, merakla ve heyecanla geçmiş güzel zamanların içerisinde kaybolacaksınız.”

Aşkın Baharına Uyanmak PDF İndir

Yorumlar (1 Yorum)
MEHMETQ
MEHMETQ #
- 19:12

kitap için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara