☰ Menü

Christophe Andre – Arızalı Tiplerler Mücadele Rehberi PDF İndir

Christophe Andre – Arızalı Tiplerler Mücadele Rehberi PDF İndir

Christophe Andre – Arızalı Tiplerler Mücadele Rehberi PDF İndir

Patronunuz sizi sabahtan akşama kadar koşturan bir hiperaktif mi? Köpeğinin ihtiyaçlarını kapınızın önünde gidermesine izin verecek kadar fesat, art niyetli bir komşunuz mu var? Partnerinizde narsistik eğilimler olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yoksa siz de biraz paranoyak mısınız? Evet, çevremizde birtakım sorunları olan türlü türlü insan var ve bazen onlarla birlikte yaşamak, birlikte çalışmak zorunda kalabiliyoruz. Bu sorunlu (içten olmak gerekirse çatlak!)

insanların niçin böyle tuhaf davrandıklarını, karşılaştığımızda ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğini anlayarak onlarla birlikte yaşamayı öğrenebilir, hayatımızı kolaylaştırabiliriz. Christophe André & Muzo, Arızalı Tiplerle Mücadele Rehberi adını verdikleri bu kitapta meseleye pedagojik bakış açısıyla yaklaşıp zor kişiliklerle başa çıkabilme yöntemlerini eğlenceli bir üslupta, karikatürlerle birlikte aktarıyorlar.

Arızalı Tiplerler Mücadele Rehberi Okuyucu Yorumları

“Oldukça başarılı ve eğitici bir kitap. Karikatürlerle ve mizahi bir yaklaşımla günlük hayatta karşılaşabileceğimiz zor tipler anlatılmış. Okuduktan sonra yazarın başka kitaplarını da almaya karar verdim.”

“Koleksiyonluk bir kitap; kişilik bozuklukları çok sade, anlaşılır bir biçimde anlatılmış. İnsan tanıma, okuma ve yetiştirme rehberi olarak bile kullanılabilir. Karikatürler muhteşem derece tamamlayıcı. Birkaç kişiye hediye ettim bu kitabı.”

“Gerçek hayatta işinize yarayacak bir kitap.”

Kitabı İndir

Yorumlar (2 yorum)
ahmet sayar
ahmet sayar #
- 11:39

Kitap için teşekkürler

cemre
cemre #
- 18:24

sağ olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara