☰ Menü

Elmas Çağı – Neal Stephenson – PDF İndir

Elmas Çağı – Neal Stephenson – PDF İndir

Elmas Çağı – Neal Stephenson – PDF İndir

Hugo ve Locus ödüllerini alması bir yana Stephenson BK dünyasına; nanoteknolojinin hüküm sürdüğü bir gelecek yapılanmasına sosyal sınıf, etnisite ve sunizeka’nın doğası etrafında yepyeni bir terminoloji ile girerken Cyber-Punk’ın ötesine geçerek Post -CyberPunk’ı başlatıyor. Stephenson’un matematik, teknoloji, felsefe ve bilimi edebiyatlaştırdığı noktada okuruna Quentin Tarantino tadı vermekten de geri durmuyor!

ELMAS ÇAĞI OKUYUCU YORUMLARI

“Anathem adlı eserini okuduktan sonra okudum. İyi ki de öyle yapmışım, yazarın yazma şekline aşina olarak okuyunca elimden bırakamadım. Çok iyi kurgulanmış ve kendi içinde iyi göndermelerle süslenmiş güzel bir eser.”

“Elmas Çağı adlı bu kitapta konudan çok yaratılan evren ve bu evrendeki siyasi, sosyal, felsefi, teknolojik gelişimlerden bahsedilmiş. Kitap baya uzun ve de sonlara doğru baya bi sıkıyor. Neler olup bitti anlayamıyorsunuz. Şunu da söyleyeyim kitabın arkasında yazan yorumda Quentin Tarantino tadı veriyor yazılı. Buna aldanmayın öyle bir şey yok. Normal bir bilim kurgu kitabı”

ELMAS ÇAĞI KİTABINI İNDİR

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara