☰ Menü

Kır Zincirlerini – Monica McCarty – PDF İndir

Kır Zincirlerini – Monica McCarty – PDF İndir

Kır Zincirlerini – Monica McCarty – PDF İndir

Lachlan Maclean, klanını korumak için her şeyi göze almıştır. İskoçya’nın en inatçı kızını, onu evliliğe ikna etmek gibi gizli bir emelle kaçırması gerekse bile. Vahşi arzulara sahip, emirler yağdırmaya alışkın bir lider olan Lachlan, güzel Flora’nın alevler püskürmesine hiç hazır değildir. Flora onun klanını kurtarma planını sekteye uğratacak ve sert, yontulmuş görüntüsünün altındaki yumuşak kişiliğini ortaya çıkararak, belki de felaketine neden olacaktır.

Highland’daki en büyük evlilik ödülü olan Flora ne pahasına olursa olsun siyasi bir anlaşma gereği feda edilen annesinin kaderini yaşamamaya kararlıdır. Kendisini esir alan kişiye gaddarlığının bedelini ödeteceğine dair yemin eder ve tehlikeli bir tutkuyla onu cesurca bir irade savaşının içine sürükler. Geçmiş bir trajedinin ağır ağır kaybolmakta olan laneti ise henüz söze bile dökülmemiş aşklarının önünde büyük bir engel oluşturacaktır.

KIR ZİNCİRLERİNİ OKUYUCU YORUMLARI

“Seri üç kitaptan oluşuyor ve Kır Zincirlerini kitabın üçüncü serisi. Yine aşktan kaçan, aşkın ona engel olacağını düşünen ama kardeşini kurtarmak için evlenmeye mecbur olan bir Highland lideri. Evliliğinin sadece zorunluluktan değil, onu kendisini için sevmesini isteyen bir esas kızım var. 3 kardeşin farklı hikayelerini anlatıldığı bu serimiz; 1) Asi 2) Maskesiz 3)Kır Zincirlerini. Üçününde fiyatları çok çok uyun olduğu için hepsini aynı anda sipariş verdim ve doğru bir karar olduğunu gördüm. Highland serilerinden hoşlanıyorsanız bu kitaplarını kaçırmayın derim.”

“Monica McCarty tartışmamız bu tarz yazarlar arasında kesinlikle okunacak ve takip edilecek bir yazar. İlk iki kitabından sonra Kır Zincirlerini alırken hiç düşünmedim.”

 

KIR ZİNCİRLERİNİ KİTABINI İNDİR

Yorumlar (1 Yorum)
Semra Yıldız
Semra Yıldız #
- 10:42

Monica McCartynin diğer kitaplarını da yükler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara