☰ Menü

Leigh Bardugo – Gölge Ve Kemik PDF İndir

Leigh Bardugo – Gölge Ve Kemik PDF İndir

Onu yalnızca geçmişi… geleceği ise bir tek o kurtarabilir…

“Bekle!” diye sesimi yükselttim ama o çoktan arkasını dönmüştü. Kolunu tuttum, bizi izleyenlerden gelen şaşkınlık dolu seslere aldırış etmedim. “Bir yanlışlık olmalı. Ben… düşündüğünüz gibi…” Yavaşça bana dönüp kolunu tutan elime ters ters bakınca sustum. Elimi çektim ama öyle hemen geri adım atmayacaktım. “Ben düşündüğünüz kişi değilim,” diye fısıldadım çaresizce.

Karanlıklar Efendisi biraz daha yakınıma geldi, sadece benim duyabileceğim bir sesle, “Kim olduğunu bildiğini hiç sanmıyorum!” dedi.

Gölge ve Kemik Okuyucu Yorumlar

“Severek okuduğum serinin ilk kitabı, fantastik roman sevenler için tavsiye ediyorum.”

“İlginç konusu var okumaya değer ben beğendim”

“Karakterleri konusu çok değişik gerçekten güzel bir başlangıç ilk kitaba göre”

“Türünde en başarılı bulduğum bir fantastik kurgu kitabı. Aşkın sıkmadan macerayla karışımı çok dozunda. Fakat serinin hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum. Çok bilinmiyor ve okunmuyor.”

“Fantastik bilim kurgu Alina ve Maylen ile ilk tanışma. Kitap, Fantastik Orta dünya çıkar çatışmalarını yansıtıyor anlatım dili de akıcı olunca sıkılmadan okunabiliyor. Kitabı okurken zaman zaman baskıdan diye düşünüyorum kelime hataları ile karşılaşılıyor ama yine de zevkle okunuyor”

“Çok farklı bir dünyada farkı canlılarla dolu bir kitap. Serinin ilk kitabı. Bu Fantastik kitabı çok sevdim. Yazarın süper hayal gücü varmış. Fantastik kitapları sevenlere tavsiye ederim.”

“Fantastik türde yazılmış güzel bir kitap. Akıcı ve okuyucuda merak uyandırıyor. Ben çok beğenmiştim tavsiye ederim.”

 

Gölge ve Kemik Kitabını İndir

Yorumlar (1 Yorum)
Reşat
Reşat #
- 07:43

Kitap için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara