☰ Menü

Richard Bartlett – Matrix’e Hükmedin PDF İndir

Richard Bartlett – Matrix’e Hükmedin PDF İndir

Richard Bartlett – Matrix’e Hükmedin PDF İndir

Çevrelendiğimiz dünyanın sadece beynimizde oluştuğunu ve beş duyumuz sayesinde anlam kazandığını biliyor musunuz? Peki ya bu çevrelendiğimiz dünyanın sadece bir yanılsama, bir Matrix olduğunu söylesem? Belki Matrix filmini hatırladınız… Peki Matrix’i aşabileceğinizi ve GERÇEĞE adım atabileceğinizi söylesem bana inanır mıydınız? Kendi kaderinizi belirlemeye ne dersiniz? Bu GERÇEĞİN içinde en hızlı şifanın, en hızlı dönüşümlerin yattığını biliyor musunuz? Matrix’e hükmedebilme becerinizi bu kitapta anlatılan detaylı yöntemlerle elde edebileceğiniz olasılığına hazır mısınız? Bu kitap, size bu konuda meydan okuyor ve sizi GERÇEĞE davet ediyor.

1997’de Dr. Bartlett hayatının akışını tamamıyla değiştirecek bir olay yaşadı. Niyetini odaklayarak ve hastalarına hafiften dokunarak onları fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak dengelerine kavuşturabilmekte, onları yıllardır hastalığa mahkum eden yanlış sıralanmaları anında değiştirebilmektedir. En şaşırtıcı olanı ise bunu yapmayı herkese öğretebilmesidir. Sağlıklı olma yetkisini elinde bulundurmak isteyen milyonlarca insan bu fenomeni bu kitapta bulacaktır. Bu kitap, kuantum fiziğinin temel prensiplerini kullanan, kolayca tekrarlanabilir bir değişim ve sonuç odaklı bir yöntem sunar. Bu kitap sayesinde kendi yaşamınızı dönüştürmek ve iyileştirmek için yaratıcı güçlerinizi harekete geçirmeyi öğreneceksiniz.

Matrix’e Hükmedin Okuyucu Yorumları

“Bir kaç kez okunması gereken ve insana yeni ufuklar kazandıran bir ruhsal uygulamalar kitabı. Tavsiye ederim.”

“Bu kitap hakkında ne diyebilirim ki? Hayal gücü, imajinasyon ve düşünce gücü doğru bir kesişmeyle doğru bir şekilde kullanıldığında, insan vücûdundaki pek çok rahatsızlığı inanılmaz bir biçimde iyileştirebiliyor. Kitapta yazarın kendisinin geliştirdiği “İki Nokta” tekniği denemeye değer doğrusu…”

“Bu kitabın insan hayatını değiştireceğine inanıyorum ayrıca hiç bir kitap saçma ve gereksiz değildir”

“Tek kelimeyle mükemmel bir kitap. Kapağından, içeriğine kadar her şeyi dört dörtlük. Bu bilgiler yaşamınızı değiştirebilecek güce sahip. Kesinlikle tavsiye ediyorum.”

PDF OLARAK İNDİR

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara