☰ Menü

Andrew Brawley’nin Sıradışı Hikayesi – Shaun David Hutchinson PDF İndir

Andrew Brawley’nin Sıradışı Hikayesi – Shaun David Hutchinson PDF İndir

Andrew Brawley’nin Sıradışı Hikayesi – Shaun David Hutchinson PDF İndir

Andrew Brawley, ailesinin geri kalanı gibi o gece ölmüş olmalıydı. Anne ve babası ölmüştü, kız kardeşi de ama kendisi kurtulmuştu.
Şimdi hastanede yaşıyor, kafeteryada çalışıyor, hemşirelerle takılıp kimsenin kullanmadığı malzeme dolaplarında uyuyor. O, neredeyse görünmez, geçmişinden, suçluluk duygusundan ve onu bulmaya çalışanlardan saklanıyor. Bir tek, yarattığı süper kahraman Hasta F’nin dünyasında teselli bulabiliyor.
Sonra bir gün hastaneye vücudunun yarısı, nefret dolu sınıf arkadaşları tarafından yakılmış bir çocuk geliyor. Onun acısı Drew’yu adeta çekiyor, onda umudu, mutluluğu görüyor. Hastanenin ötesinde, acı dolu geçmişlerinden uzak bir geleceği.
Ancak Drew hayatın asla bu kadar kolay olmadığını biliyor, kurtuluş için önce ölümle yüzleşmesi ve yaptıklarının bedelini ödemesi, nasıl biri olduğu gerçeğini açıklayarak geleceğe dair tüm şansını riske atması gerekiyor…

Andrew Brawley’nin Sıradışı Hikayesi Okuyucu Yorumları

“Andrew’nun duyguları… Çok güzel, çok içten.”

“Kitabın hemen ilk satırlarda kendini sevdiren bir hali var. Yazar harika bir kurgu yaratmış…”

“Güzel kitap. Etrafındakilere hissetmeden hastanede yaşamaya çalışan bir çocuk… Farklı bir konu, güzel bir yazım!”

“Ailesini bir kazada, hastanede kaybettikten sonra o hastanede yaşamaya başlayan bir çocuğun hikayesi üzerine. Kendini suçlayıp hastaneden çıkmak istemiyor hastalarla ilgileniyor ve kantininde çalışmaya başlıyor. Sonu güzeldi.”

Brawley´in Sıradışı Hikayesi PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara