☰ Menü

Az Çabayla Çok Başarı – Chin-Ning Chu PDF İndir

Az Çabayla Çok Başarı - Chin-Ning Chu PDF İndir

Az Çabayla Çok Başarı – Chin-Ning Chu PDF İndir

Biz modern çağın insanları, bitkin düşene dek çalışıyor, daha fazla iş çıkarmak için uykumuzdan fedakarlık ediyor, bir orya bir buraya koşturuyor, yine de hiçbir yere varamıyoruz. Başarılı olmak için müthiş bir çaba harcamamız gerektiğine inanıyoruz ve başarısızlığın nedeninin yeterince sıkı çalışmamak olduğunu düşünüyoruz.
Amerikan Strateji Eğitimi Enstitüsü’nün başkanı Chin-Ning Chu, çok başarılı kişilerin etraflarındaki insanlardan daha sıkı çalışmadıklarını, çoğunlukla onlardan daha huzurlu olduklarını öğretiyor bize. Gerçek şu ki, çaba ile huzur, uğraşma ile uzlaşma arasında denge kurabilen kişiler daha başarılı oluyor.

Kitapları, konuşmaları, seminerleri ve kasetleriyle kırkı aşkın ülkede milyonlarca kişinin yaşamını etkileyen yazar, gündelik hayatımızda sürekli karşılaştığımız zorlukları çözmek için, bilgelik ile iş yaşamına yönelik pratik taktikleri birleştirerek bize çıkış yolları gösteriyor.

Az Çabayla Çok Başarı Okuyucu Yorumları

“Yazar bir çok değişik alanlara değinmiş. Konsantrasyondan başlayarak meditasyon odaklanmanın gücünün ve kendisiyle barışık olmanın örneklerini vermiş.Kesinlikle bir rehber kitap değil yine de okunması gereken bir kitap.”

“Kişisel Gelişim alanında güzel bir kitap.”

“Kitabın bana fazla kattığı bir şey yok ama bir şeyler kattığı da doğrudur, tavsiye ederim.”

Az Çabayla Çok Başarı

Yorumlar (1 Yorum)
Can Avar
Can Avar #
- 09:37

Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara