☰ Menü

Ergun Candan – Antik Mısır Sırları PDF İndir

Ergun Candan - Antik Mısır Sırları PDF İndir

Ergun Candan – Antik Mısır Sırları PDF İndir

Bir zamanlar “Ezoterik Kültür”ün en önde gelen kalelerinden biri olan Antik Mısır, Dünya coğrafyasında yer almış en gizemli toplumlardan biridir. Mısır, kadin çağlarda çok sayıda kişiyi eğiten ve yetiştiren bir okuldu… Bir zamanlar yeryüzünü aydınlatmış olan “Osiris’ in Işığı”, bugün terkedilmiş mabetlerde artık sönmüş durumdadır. Atlantisli bilge Thot’ un binlerce yıl önce söylemiş olduğu kehanet niteliğindeki şu sözleri, bugün tam anlamıyla gerçekleşmiş bulunmaktadır: Ey Mısır! Gelecek kuşaklara senden hatıra olarak sadece inanılmaz masallar kalacaktır ve seninle ilgili olarak geriye, taşlara oyulmuş kelimelerden başka bir şey kalmayacaktır…

Evet… Taşlara oyulmuş bir tarih… Bu taş sayfaların üzerine işlenmiş hiyeroglifler arkeologlar ve tarihçilere bugün çözümlenebilmiştir. Ama bütün bunlara rağmen ortada yine de, önemli bir sorun kalmıştır:
Bu gizemli tarihin ve kültürün sırlarına nüfuz etmek…
İşte bunu yapabilmek için, tarihin geçmiş dönemlerine geri dönüyor ve bir zamanlar Mısır’ daki mabetlerin içinde yaşananları gözümüzün önünde canlandırmaya başlıyoruz… Kitabın sayfalarını açtığınızda, Mısır’ da gerçekleştirilen “Gizli Öğreti” ye, mabetlerin içine girerek, bizzat kendiniz rahiplerin arasında yaşayarak şahit olacaksınız…

Antik Mısır Sırlar Okuyucu Yorumları

“Gizem dolu dünyaya farklı bir kapıdan giriş yapmak isteyenler için güzel bir kitap.”

“Okurken gerçekten hayret ettiğim, etkilendiğim şeyler oldu.Tabi kitabı Langdon anlatıyor ve ben dinliyormuşum gibi okudum. Dinle mitolojinin ilişkisine farklı açıdan bakmamı sağlayan ,ayrıca ,doğru bildiğim yanlışları da anlamama sebep olan bir kitap.”

“Aradığım bütün bilgileri bulabildim sürükleyici bir kitap.”

“Eğer piramitlerin gizemi oldum olası sizi çekiyorsa, Antik tarihe meraklıysanız ve eğer ezoterizmle tanışmışsanız bu kitap tam size göre.”

Antik Mısır Sırları PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara