☰ Menü

Erika Mcgann – Kötü Ruhlar Defteri PDF İndir

Erika Mcgann - Kötü Ruhlar Defteri PDF İndir

Erika Mcgann – Kötü Ruhlar Defteri PDF İndir

Bu defter tam bir baş belası!

Grace ve dört en iyi arkadaşı Jenny, Rachel, Adie ve Una gerçek birer cadı olmayı çok isterler ama bu konuda pek de başarılı oldukları söylenemez. Bunun en büyük kanıtı da işe yaramaz büyülerle dolu defterleri.

Ancak, türlü başarısız denemelerinden sonra, bir gece sihirli güçlerle karşılaşırlar ve deftere yazdıkları her büyü korkutucu bir şekilde gerçekleşmeye başlar!

Kızlar, büyülerin birer birer gerçek olması karşısında çaresiz kalırlar. Daha da kötüsü, canlanan her büyü, onları listenin sonundaki en korkunç büyüye doğru bir adım daha yaklaştırmaktadır.

Grace ve arkadaşları, beceriksizce bulaştıkları bu belalı defteri durdurabilecekler mi? Yoksa sihirli güçlere engel olamayıp büyük bir felakete mi neden olacaklar?

Kötü Ruhlar Defteri Okuyucu Yorumları

“Sıkılmadan okunabilecek, tavsiye edeceğim bir kitap”

“Eğlenceli bir günde bitirebileceğiniz akıcı şeker bir kitap. Serinin ikinci kitabı içi geçmiş büyülerde harika. Tavsiye ederim”

“Kötü Ruhlar Defteri, çerezlik kitaplardan olabilir ama gayet sürükleyiciydi. Kesinlikle okunmalı demiyorum fakat hafif gençlik romanlarını seven biriyseniz okuyun derim.”

“Harika bir gençlik kitabı, gençseniz okumanızı tavsiye ederim.”

Kötü Ruhlar Defteri PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara