☰ Menü

Göl Evi – Kate Morton PDF İndir

Göl Evi - Kate Morton PDF İndir

Göl Evi – Kate Morton PDF İndir

Haziran, 1933. Edevane’lerin kır evi Loeanneth’te geleneksel Yaz Dönümü Partisi için hummalı bir hazırlık var. Yazarlık hayalleri kuran, on altı yaşındaki Alice Edevane özellikle heyecanlı. Kitabı için mükemmel bir fikir bulmakla kalmadı, rastlayıp rastlayabileceği en yanlış insana da âşık oldu. Ama saat gece yarısını vurduğunda ve gökyüzünde havai fişekler patlarken Edevane ailesi öyle bir trajedi yaşayacak ki, Loeanneth’i sonsuza dek terk etmek zorunda kalacaklar.
Terk edilmiş bir ev…

Yetmiş yıl ve sarpa saran bir soruşturmanın sonunda, Sadie Sparrow, Metropolitan Polis Teşkilatı’ndan zorunlu izne ayrılıyor. Büyükbabasının Cornwall’daki evine giden Sadie, boşluktan ne yapacağını şaşırmış hâlde. Ta ki bir gün, sık bir korunun çevirdiği, masalsı kır evine rastlayıp oradan kaybolan çocuğun hikâyesini öğrenene dek.
Çözülmemiş bir sır…

Bu arada, Hamstead’deki şık evinin tavan arasındaki çalışma odasında, seksenine merdiven dayayan ve artık ünlü bir yazar olan Alice Edevane yeni cinayet romanları üzerinde çalışıyor. Ama bir gün genç bir dedektif çıkageliyor ve Alice hayatı boyunca kaçmaya çalıştığı gerçeklerle yüzleşiyor.

Göl Evi Okuyucu Yorumları

“Yazarın ilk okuduğum kitabı ve kesinlikle son olmayacak buna eminim. Hep tamam sonuca ulaştım dediğimde beni bir başka ip ucuna yöneltip kafamda başka kurgular yaratmaya neden oldu ama okunmayı sonuna kadar hak eden müthiş bir kitap beklemenize değecek …”

“Kate Morton hevesle takip ettiğim yabancı yazarlardan.Kitabın sonuna yaklaştıkça bittiği için üzüntü duyuyorum.Olayları birbirine bağlayışı ve insanı mutlak şaşırtan kurgusu ile harika bir yazar.Sonunu kesinlikle tahmin edemiyorsunuz.”

“Geçmişte yaşanmış bir gizemli olaylar zincirinin senelerce sonra çözülmesini anlatan bu kitap aile sırlarının anlatıldığı gizem ve dram romanlarını sevenler için tavsiye edilir.”

Göl Evi PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara