☰ Menü

Hayatın Kıyısında – Jennifer Niven PDF İndir

Hayatın Kıyısında – Jennifer Niven PDF İndir

Hayatın Kıyısında – Jennifer Niven PDF İndir

Ölümü büyüleyici bulan Theodore Finch sık sık kendini öldürebileceği yöntemler düşünür ancak her seferinde, küçücük bir güzellik bile ona engel olur. Violet Markey ise yaşadığı kasabadan ve ablasının ölümünün yarattığı dayanılmaz acıdan kaçmak için mezuniyetine kalan günleri sayarak geleceği dört gözle beklemektedir.

Finch ve Violet okullarındaki çan kulesinin tepesinde karşılaştıklarında kimin kimi kurtardığı belirsizdir. Bu tuhaf ikili, bir proje ödevinde eşleştiklerinde yol onları nereye götürürse; tıpkı hayat gibi büyük, küçük, tuhaf, güzel, çirkin, şaşırtıcı yerlere giderler. Kısa süre sonra, Finch yalnızca Violet’layken kendi olabildiğini; tuhaf, eğlenceli, hayatı doyasıya yaşayabilen ve ucubelikten uzak bir gence dönüştüğünü keşfeder. Violet da yalnızca Finch’leyken günlerin hesabını tutmadan yaşayabilmektedir. Ancak Violet’ın dünyası büyürken Finch’inki küçülmektedir…

Hayatın Kıyısında Okuyucu Yorumları

“Hayatımda bir tane kitap okuma hakkım olsa bu kitabı seçerdim.”

“Hayatın Kıyısında güzel ve ilginç bir kitaptı.”

“Okuduğum en güzel bu kategorideki kitap, kesinlikle okunması gereken, insanın duygularını tavan yaptıran harika bir kitap”

“Uzun zamandır ağlamamıştım kitap okurken. Öyle bir kitap ki hem ders çıkarıyorsun hem de karakterleri severken onların dünyasına dahil oluyorsun. Hayattaki çizgilerimizi bize hatırlatan bir kitap.”

Hayatın Kıyısında PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara