☰ Menü

Kalp Asla Unutmaz – Candace Camp PDF İndir

Kalp Asla Unutmaz – Candace Camp PDF İndir

Kalp Asla Unutmaz – Candace Camp PDF İndir

Leydi Francesca Haughston aşkı aramaktan vazgeçmiş, geçimini sağlamak üzere uygun çiftlerin arasını yapmayı kendine meslek edinmiştir. Bu nedenle uzun zaman önce nişan attığı Rochford Dükü Sinclair’le bir iftira yüzünden ayrıldığını öğrenince hatasını telafi etmek için yeni yeteneklerini kullanmaya karar verir.

Francesca, Dük’le aralarında ne varsa uzun yıllar önce bittiğinden ve bu durumun tek sorumlusunun da kendisi olduğundan emindir. Sinclair’in bakışları ve onu kollarına alması ise sadece daha genç ve daha uygun bir eş için yaptığı hazırlıktan ibarettir. Ancak Francesca çok geçmeden bu aşk derslerinin ikisini de ateşe atabilecek bir tutkuya dönüşeceğini görecektir.

Kalp Asla Unutmaz Okuyucu Yorumları

“Yazar seriyi çok güzel sonlandırmış. Tekrar tekrar okunabilecek bir kitaptı. Şiddetle tavsiye ediyorum.”

“Serinin son kitabı ve en çok merak ettiğim kitaptı herkes gibi bende baş kahramanların arasındaki aşkı çok merak ediyordum. Çok güzel bir kitap ve seriyi herkese tavsiye ederim.”

“Birbirini seven iki insanın aradan geçen 15 yıla rağmen aşklarını ölmediği ve dahada artarak sonunda birbirlerine kavuştukları bir aşk romanı.”

“Sıkılmadan okuyacağınız, güzel bir romantik eser.”

Kalp Asla Unutmaz PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara