☰ Menü

Aşkın Kalesi – Loretta Chase – PDF İndir

Aşkın Kalesi – Loretta Chase – PDF İndir

Aşkın Kalesi – Loretta Chase – PDF İndir

Mısır’ın tehlikelerinden sağ salim çıkmayı başaran Lisle Kontu Peregrine Dalmay, tekrar Londra’dadır. Ama bu kez tehlikelerin en korkuncuyla karşı karşıyadır: Kendi dengesiz ailesi ile çocukluk arkadaşı Bayan Olivia Wingate-Carsington. Düzenbazlıklarıyla nam salmış -ama son derece aristokrat- bir ailenin soyundan gelen bu kızıl saçlı güzel kız, genç Lisle Kontu’na dengesini tamamen kaybettirme yeteneğine ve onu skandallar yaratan dalaverelere sürüklemek gibi sabıkalı bir geçmişe sahiptir.

Olivia sosyetenin gözdesi olsa da, kendisini eninde sonunda saygın ve sıkıcı bir geleceğin beklediğinin farkındadır. Lisle ailesinin verdiği angarya bir görevle İskoçya’ya gitmek zorunda kalınca, Olivia da bunu hayatının son macerasını yaşamak için müthiş bir fırsat olarak görür –bu maceraya dünyada parmağının ucunda oynatamadığı yegâne erkekle çıkacak olsa da. Ama kendi deyimiyle tek istediği, Lisle’a yardım etmektir… Böylece Lisle ve Olivia kendilerini kindar hayaletlerle ödlek katillerin mesken tuttuğu kasvetli bir İskoç kalesinde bulur… Şoke edici bir de gizem vardır ortada: Tehlikelerin en dehşetlisi belki de kendi inatçı kalplerinde harlanmaktadır..

Aşkın Kalesi Okuyucu Yorumları

“Yazarın diğer iki kitabını okumuştum ve bunu da neden okumayayım ki diyerek aldım. Ve gerçekten de farklı bir kitaptı tıpkı diğerleri gibi. “

“Aşk çoğu zaman burnumuzun ucundadır,sadece görmemiz biraz zaman alır.Kadın kahramanımız Olivia bunu daha çabuk fark ediyor,her zamanki gibi Lisle’nin aşkını fark etmesi birazcık zaman alıyor.Ama bu biraz gecikme sonucunda güzel bir aşk hikayesi ortaya çıkıyor.”

“Güzel bir aşk hikayesi, basit bir dili var ama seviyorum böyle aşk romanlarını, zaten insan birkaç saat içinde okuyup bitiriyor.”

Aşkın Kalesi PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara