☰ Menü

Hep Seni Bekledim – Jennifer L. Armentrout – PDF İndir

Hep Seni Bekledim – Jennifer L. Armentrout – PDF İndir

Hep Seni Bekledim – Jennifer L. Armentrout – PDF İndir

Bazı şeyler beklemeye değer… Beş sene önce bir partide Avery Morgansten’in tüm hayatı değişti. Evden çok uzakta bir üniversite, şimdi her şeyi geride bırakmak için harika bir fırsat. Tek yapması gereken, derslere zamanında girmek, sol bileğindeki bilekliği asla çıkarmamak, dikkatleri üzerine çekmemek ve belki de bir iki arkadaş edinmek. İhtiyacı olmayan tek şey ise, ince ince planladığı hayatını alt üst edecek bir erkeğin radarına girmekti.

Çoksatan Lux ve Melez Sözleşmeleri serisinin yazarı Jennifer L. Armentrout’tan yepyeni bir aşk hikâyesi!Çıktığı gün kitap satış listelerini sarsan ve Forbes dergisine kapak konusu olan Hep Seni Bekledim’i elinizden bırakamayacaksınız.

Hep Seni Bekledim Okuyucu Yorumları

“Yazar kaliteli orası kesin. Oluşturduğu karakterler ilginç, dili akıcı. İnsanlar bıkmadan yazdığı her kitabı almakta haklı.”

“Harika bir aşk hikayesi, geçmişte başından gecen kötü olay sonrasında herkese güvenini kaybeden Avery´nin yeniden insanlara ve aşka olan inancını kazanmasını okuyacaksınız kesinlikle okumalısınız pişman olmazsınız.”

“Güzel bir aşk hikayesiydi. Yazarın şimdiye kadar okuduğum ilk kitabıydı. En kısa zamanda diğer kitaplarını da alıp okumayı düşünüyorum.”

Hep Seni Bekledim PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara