☰ Menü

Seni İçime Gömdüm – Andrew Jolly – PDF İndir

Seni İçime Gömdüm – Andrew Jolly – PDF İndir

Seni İçime Gömdüm – Andrew Jolly – PDF İndir

Bazı kitapların özel tiryakileri olur. ‘Seni İçime Gömdüm’, bu tür kitaplardan. Romanın kırık dökük bir İngilizceyle konuşan başkişisi Kabrero, Kızılderili karısının cesedini dağlardan indirdikten sonra şöyle düşünüyor: ‘Eline tüfeğini alıp, fişeklikleri göğsüne çaprazlamasına asıp atını üstlerine sürse, kasabanın sokaklarında ölüm saçarak, önüne geleni yağmalayarak, yakıp yıkarak dolaşsa, kasabayı yerle bir etse bile, gözlerinden okunan bu sevginin ürküttüğü kadar ürkütmezdi onları.’ Bu roman, aşkın yırtıcı inceliğine inanan tiryakilere sesleniyor: Şiddetin kolgezdiği bir dünyada aşkınızı nereye gömersiniz?

Seni İçime Gömdüm Okuyucu Yorumları

“Sahafa gidip ‘En sevdiğin kitap var mı?’ diye sormamın üzerine sevgili sahafımın tavsiyesiyle alıp okuduğum muhteşem eser! Sevgiyi en güzel anlatan kitap diye ifade etmişti kendisi. Okuyun!”

“Çok etkileyici, iç burkan bir aşk hikayesi. Yobaz insanlardan oluşan bir köy,karısını canından çok seven bir adam ve reddedilen bir cenaze…”

“Gerçekten çok acıklı bir kitap. Ayrımcılık yapmanın kötülüğünü,insana insan olduğu için değer verilmesi gerektiğini bir kez daha öğretiyor bu kitap.”

“Bazı kitaplar vardır insanı çok ama çok etkiler bu da onlardan ırkçılık aşk sadakat müthiş etkileyici bir kitap şiddetle tavsiye olunur bence kült bir eser.”

Seni İçime Gömdüm PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara