☰ Menü

Sırlar Aşka Engel Mi? – Rachel Gibson – PDF İndir

Sırlar Aşka Engel Mi? – Rachel Gibson – PDF İndir

Sırlar Aşka Engel Mi? – Rachel Gibson – PDF İndir

Maddie, Truly’ye sevgili ya da koca bulmak için değil, çocukluğunda kötü şeyler yaşadığı kasabaya geçmişiyle yüzleşmek için döner. Bunun için her zorluğu göze almaya hazırdır. Mick kadınlarla arasına gerekli mesafeyi koyabilen; onların, hayatına müdahale etmesine izin vermeyen bir adamdır. Bu duruşundan hiç taviz vermez, ta ki sırları olan bir kadınla karşılaşana kadar… Onun bir gülüşü, tek bir dokunuşuyla aşk bağıra çağıra kapısına dayanır.

Fakat Mick, Maddie’yle ilgili gerçeği öğrendiğinde ikisi için hem aşk hem de hayat, içinden çıkılması güç bir hal alır… Geçmişten gelen ve her ikisini de derinden sarsan bu sır, aşklarına engel olabilecek midir?

Sırlar Aşka Engel Mi? Okuyucu Yorumları

“Rachel Gibson romantik kitaplarını severek ve eğlenerek okuyacağınız yazarlardan biridir ve bu kitabı da o kategoriye giriyor.”

“Akıcı ve net bir dille yazılmış yeni bir Rachel Gibson kitabı. Bu yazarın tüm kitapları gözü kapalı alınıp okunabilir…”

“Rachel Gibson eğlenceli kalemi, akıcı dili olan iyi bir yazar. Bu kitabında yıllar önce annesinin öldürüldüğü kasabaya dönen bir yazarı, Adele’i anlatıyor. Annesini öldüren kadının oğluna aşık olması adım adım örülen bir düzende işleniyor. Ben sevdim. Ama zaten tüm kitaplarını sevdim. Hem aşk hem macera… Alın sizin olsun…”

Sırlar Aşka Engel Mi PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara