☰ Menü

Aşk Adında Hayat – Michael Lee West PDF İndir

Aşk Adında Hayat – Michael Lee West PDF İndir

Aşk Adında Hayat – Michael Lee West PDF İndir

Gerçek aşkı bulmak mı, yoksa ondan kaçmak mı daha kolay? Teeny Templeton, sonunda kaderin ona da güldüğünü düşünmektedir. Evlenecektir, kendi düğün pastasını kendisi yapacaktır ve o sıkıntılı geçmişini ardında bırakacaktır. Ta ki nişanlısını kendi evlerinin şeftali bahçesinde iki kadınla yakalayana kadar… Hem de çırılçıplak bir haldelerken…

Bu skandalın ardından düğünleri iptal olur. Ne var ki Teeny’nin başına gelenler bununla sınırlı kalmayacaktır. Nişanlısı bu olaydan birkaç gün sonra ölü bulunur ve herkes Teeny’nin suçlu olduğunu düşünür. Tek umudu, artık başarılı bir avukat olan ilk aşkı Coop O’Malley’dir. Ancak onunla yüzleşmek demek, geçmişle de yüzleşmek anlamına gelmektedir. Peki, Teeny başına gelenlere rağmen kalbinin sesini dinleyip karşısındaki bu adama yeniden güvenebilecek midir?

Aşk Adında Hayat Okuyucu Yorumları

“Keyifle ve merakla okunabilecek güzel bir kitap.”

“Aşk romanı diyerek başladım. Ancak yaşanan cinayet ve meraklandıran sorularla çok keyif alarak okudum. Ama sonunu farklı bitmesini beklerdim.”

“Kitabı internette gördükçe hep almak istedim ve aldığıma hiç pişman olmadım.Anlatım o kadar güzeldi ki, bittiğinde üzüldüm ve diğer kitaba hemen geçmek istedim.”

Aşk Adında Hayat PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara