☰ Menü

Belki Bir Başka Hayatta – Taylor Jenkins Reid PDF İndir

Belki Bir Başka Hayatta - Taylor Jenkins Reid PDF İndir

Belki Bir Başka Hayatta – Taylor Jenkins Reid PDF İndir

Sonsuza Dek, Ayrı ve Evet, Dedikten Sonra romanlarının çoksatan yazarından kaderimizin verdiğimiz kararlara bağlı olduğunu gözler önüne seren nefes kesici bir roman.  Gece yarısından hemen sonra en yakın arkadaşı Gabby, Hannah’ya gitmeye hazır olup olmadığını sormuştu. Kısa bir süre sonra da Ethan, eğer kalmak istiyorsa Hannah’yı daha sonra bırakabileceğini söylemişti.

Hannah, Gabby ile giderse hayatı nasıl bir yöne gidecekti? Peki ya, Ethan ile kalırsa? Farklı bölümlerle eşzamanlı ilerleyen hikâyede, Hannah verdiği farklı iki kararın sonuçlarını yaşıyordu. Birbirinden tamamen farklı iki sonuç. Bu iki alternatif gerçeklik yaşanırken Belki Bir Başka Hayatta kader ve gerçek aşk ile ilgili soruları aklımıza getiriyor: Kader diye bir şey var mı? Şans, hayatımız üzerinde ne kadar etkiye sahip? Ve belki de en merak uyandıran soru: Ruh eşi diye bir şey var mı? Hannah olduğuna inanıyordu. Ve her iki hayatta da onu bulduğuna… Peki ya siz?

Belki Bir Başka Hayatta Okuyucu Yorumları

“Farklı tercihlerin; ne denli farklı olasılıklar ve sonuçlar doğurabileceği üzerine yazılmış keyifli bir kitap olmuş. “

“Güzeldi beğendim. Yaz aylarında sizi yormayacak sürüp gidecek bir kitap. Hatta kitapta geçen bir cümleyle kitabın yapısı aynı. Beni yormayacak akıp gidecek çok hızlı bir kitap okumam gerekiyor diyor baş karakterimiz.”

“Gerçekten güzel bir kitap. En ufak bir seçimin bile hayatınızı büyük yönde etkileyebileceğine değinmiş yazar. Okunur, tavsiye ederim ve ben Henry içeren tarafı tercih ederdim.”

Belki Bir Başka Hayatta PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara