☰ Menü

Harika Çapkın – Christina Lauren PDF İndir

Harika Çapkın - Christina Lauren PDF İndir

Harika Çapkın – Christina Lauren PDF İndir

Hanna yirmi dört yaşında güzel mi güzel bir bilim insanıdır. Ancak kafasını laboratuvarından dışarı çıkarmadığı için ağabeyi ona en iyi arkadaşı Will’le dışarı çıkmasını tavsiye eder. Will… hani şu Hanna on iki yaşındayken evlerine gelip giden yakışıklı çocuk. Hani şu her kadının hasta olduğu Çapkın Will…

Şimdilerde otuz bir yaşına gelmiş olan Will, Hanna’ya “sosyalleşme” konusunda dersler verecektir. Hem de ne sosyalleşme! Ancak bu çapkından alınan aşk ve ilişki dersleri pek yolunda gitmez ve her ikisi de yıldırım çarpmışa döner. Toparlanmak içinse önce kendilerine şu üç harfli malum duyguyu itiraf etmeleri gerekmektedir.

Harika Çapkın Okuyucu Yorumları

“Serinin açık ara en iyi kitabıydı. İlk kitap olan Harika Piç’ten sonra bir beklentim yoktu ama Harika Yabancı daha iyi olmakla beraber, Harika Çapkın çok akıcı ve keyif veren bir aşk hikayesiydi, çok severek okudum.”

“Günün yorgunluğunu atmak ve kafayı boşaltmak için okunabilir.”

“Beğendim… Çok sürükleyici, merak uyandırıcı değil ama yinede okumaktan sıkılmayacağınız anlatımı, tarzı, akıcılığı güzel sevdim ve aldığıma kesinlikle pişman olmadığım bir kitap..”

Harika Çapkın PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara