☰ Menü

Hızlı Kız – Suzy Favor Hamilton PDF İndir

Hızlı Kız - Suzy Favor Hamilton PDF İndir

Hızlı Kız – Suzy Favor Hamilton PDF İndir

Suzy Favor Hamilton, çocukluk ve gençlik dönemi boyunca hiçbir yarışı kaybetmedi. Kusursuz bir vücuda, baştan çıkarıcı bir güzelliğe ve inanılmaz bir azme sahipti. Onun için hayatın tek anlamı kazanmaktı. Dünya şampiyonaları ve olimpiyatlara kadar uzanan kariyeri boyunca otoriteler ve sporseverler tarafından her zaman takdir edilen müthiş bir koşucu oldu.

Kolejde tanıştığı ve kısa zaman içinde birbirlerine âşık olarak evlendikleri Mark’la mutlu bir evlilikleri, dünya tatlısı bir kızları, tatmin edici bir kazancı olan kendilerine ait bir işleri, harika bir evleri, anlayışlı bir aileleri ve konforlu, mutlu bir yaşamları vardı. Ancak bunların hiçbiri artık Suzy’yi tatmin etmez olmuştu ve aradığı şeyi bir Las Vegas gezisi sırasında buldu. Bu günahlar şehrinde aslında olmak istediği kişinin ne olduğunu keşfetmişti: O seks için yaratılmıştı ve bu dürtüsünü tatmin etmenin en kolay yolu da eskortluk yapmaktı. Bu keşfinin ardından çifte bir hayat yaşamaya başladı: Wisconsin’de mazbut ev kadını Suzy, Las Vegas’ta ateşli fahişe Kelly…

Hızlı Kız Okuyucu Yorumları

“Fiyatından dolayı aldım başladığımda elimden bırakamadım gerçek hayat hikayesi olması da etkiledi beni okuyun derim hatta kitap arkadaşıma da aldım.”

“Aslında herkesin kimseye göstermediği bir yüzü vardır. Klasik eserler okuyanlar için farklılık olabilecek bir kitap.”

“Keyifle okuyacağınız güzel bir kitap olduğunu söyleyebilirim.”

“Yazar şaşırtıcı bir konu ve karaktere yer vermiş bu kitapta. Neyin ne olduğunu anlayamıyorsunuz bile.”

Hızlı Kız PDF İndir

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara