☰ Menü

Jamie McGuire – Tatlı Yalan PDF İndir

Jamie McGuire - Tatlı Yalan PDF İndir

Jamie McGuire – Tatlı Yalan PDF İndir

Kendini beğenmiş, katı ve acımasız Thomas Maddox, istihbarat bürosunun sahip olduğu en iyi ajandı. Ne kadar hayat kurtarmış olursa olsun, bir tanesi için eli kolu bağlıydı: Küçük kardeşi Travis hapis cezasıyla karşı karşıyaydı. Travis’in tek kurtuluş şansı mafyayla olan sıra dışı bağıydı. Thomas, kardeşi Travis’i kurtarabilmek için FBI ile bir anlaşma yapmıştı.

Liis Lindy işiyle evli, inatçı ve cüretkâr bir FBI ajanıydı ve her nasıl oluyorsa Thomas’ı yumuşatabilen tek kişiydi. Bu da onu Thomas’a eşlik edecek ideal kişi haline getiriyordu. Bir çift gibi görünerek Travis ve Abby’nin bir plajda yapılacak yemin tazeleme törenine katılacak ve Travis’e artık FBI için çalışması gerektiği haberini vereceklerdi. Fakat görevleri sona erip de artık rol yapmalarına gerek kalmadığında ne olacaktı?

Tatlı Yalan Okuyucu Yorumları

“Thomas Maddox mükemmelin karşıtı şeklinde yazılmış bir karakter.”

“Maddox kardeşleri karıştıran işleri iç içe sokan bir kitaptı. Tatlı Sır’da da olduğu gibi. Maddoxları özlüyorum bundan dolayı hiç bir kardeşinin hikayesine güzel değildi diyemem. Hepsi benim bebeklerim edasıyla okudum. Tavsiyemdir ki tavsiyeye de gerek yok çünkü Jamie McGuire okunur.”

“Keyifle okudum, herkese tavsiye ederim.”

Tatlı Yalan PDF İndir

 

 

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara